1 / 6
Се продава стан во бабите. Цена по договор
1 €
05.01.2023 19:09

Штип / Штип

Број на соби:

2,5

Квадратура:

33 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Населба Баби Штип

Со паркинг место, подрум и две тераси.
Цена по договор.
076-203-010

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
076203010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам