1 / 12
VW Touran 1.9 tdi avtomatik so full oprema
5.300 €
5.800 €
24.03.2023 09:53

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW Touran 1.9 dsg so komandi na volan greaci na sedishta clima tronik euro kuka fabricki zatemneti stakla ksenon svetla halogenki novi gumii mnogu drugo zelen karton orginalni km cenata e fixna 5500evra za zamena 6000

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
071976882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам