1 / 8
RENO MEGAN
3.350 €
13.03.2023 17:59

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Reno megan kabriolet kolickata e vo ekstra sostojba so dva para bandazi letni i zimni gumi proverka kade sakate
Zvonete na ovoj broj so 220 iljadi kilometra pominati
077 753 528
077 753 528
077 753 528

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072207190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам