1 / 4
Se prodava nova masina za hemisko cistenje na tapacir
450 €
Цената не е фиксна
26.03.2023 22:29

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova masina za dlabinsko cistenje na sedista, stolovi, garnituri, tepisi, fotelji, duseci i drugi tapacirani povrsini.

-> GRATIS: 2L specijaliziran sampon za tapacirani povrsini <-

- Proizvodstvo: Turcija
- Nova nekoristena masina so dodatoci od slikite. Lesna za koristenje.
- 450e

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
077641319
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам