1 / 10
Canyon California Velosiped Germany
По Договор
19.02.2023 19:52

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Се продава Canyon California:
Гуми: Нови Ralson 26 со заштита од пробивање (Puncure Protection)
Рам: M за висина од 160 - 175см
Седло: Selle Italia - Ergonomic
Кочници: Alivio V-Brake со нови гумици
Пренос: Alivio 3x7 со нови шифтери
100% исправен и сервисиран во Bike Stop Strumica, може да се проба и види во секое време, ул. Јанко Цветинов бр.9 Струмица.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Александар
Јанко Цветинов бр. 9
Потврден огласувач
075211155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам