1 / 4
Stan pod kirija 220 evra
220 €
Цената е фиксна
19.02.2023 11:34

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul.Blagoja Toska Tetovo

Izdavam stan pod kirija kaj Tetovcanka,Ekonomsko uciliste,so dve spalni,220 evra kontakt 078/482-405 i 075/289-256

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Koko
Потврден огласувач
075289256
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам