1 / 6
Stan vo Toopansko pole kaj Kipper.
80.000 €
27.02.2023 17:07

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Toopansko

Vlado 078-273-771.
Se prodava stan vo Topansko Pole na prizemje. Stanot ima 4 sobi , hodnik i banja 65 m2 . podrum 4 m2. Moze da se prosiri od napred 22 m2 i od pozadi 24m2. Poseduva garaza pozadi zgradata 16m2 so nastresnica pred garazata 4m.
Ima kanal 4.5x1x1.5m. poseduva el.struja od stanot isopstven alarm protiv kradenje.Garazata moze da se koristi kako rabotilnica za razna namena za LICNI POTTREBI. Cena 80.000 evra .Kontakt 078-273-771.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071216707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам