1 / 4
Profesionalna masina za dlabinsko cistenje so topla voda
По Договор
01.04.2023 14:59

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova profesionalna masina za dlabinsko cistenje sedista od koli, garnituri, stolovi, duseci i razni tapacirani povrsina. Masinata e so dva motori, ima greaci za topla voda, golema usisivna mok. Proizvodstvo Turcija

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

Marijana
Потврден огласувач
078313450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам