1 / 4
SHURE KSM8 NIKEL
500 €
Цената е фиксна
11.03.2023 01:02

Битола / Битола

Kapsulata e skros nova i originalna
Ja prodavam bedeki zedov ksm11
Kontakt/075848213
Kupena THOMAN.DE..700€

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам