1 / 6
Vw golf 5 1.9 105ks
5.100 €
23.02.2023 17:37

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2024

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava golf 5 1.9 105ks 6 brzini
Od oprema
Parking senzori
Tempomat
Klimatronik
Bord kompjuter
Goal oprema (full oprema)
Golfot e vo perfektna sostojba mal i golem servis promene plocki napred nazad proverka kade sakate
Extra..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
075606656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам