1 / 8
Осигурачи и кабел
По Договор
25.02.2023 00:09

Неготино / Неготино

Се продаваат осигурачи нови не користени Schneider C25 има 24 броја и кабел нов 5x2,5 100 метри
Цена на осигурачите 150 денари
Кабелот 100 денара метрото

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Spase
Потврден огласувач
075358917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам