1 / 6
070524685
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.01.2023 16:10

Кичево

Квадратура:

140 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Se izdava pod kirija

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се бара за изнајмување од:

Shaban
Skopska 157
Потврден огласувач
0038970524685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам