1 / 7
Opel astra 1.4benzin ecotec 2007god
2.750 €
19.03.2023 14:12

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Astra 1.4 benzin. 2007 godina
Registrirana do 7 mesec 2023god
Sostojba perfektna
Klima ispravna servis sega napravena pred 1000km
Za povise inf. 070318110

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

-----
Потврден огласувач
070318110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам