1 / 10
Golf 5 1.9 tdi
4.250 €
06.01.2023 17:22

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 5 TDI 77kw
Od oprema poseduva
Alominski bandasi 16 so novi
Zimski gumi
Dva kluca so centralno zaklucuvanje
Android navigacia kamera
Zatemneti stakla so atees
Elektrika na stakla retrovizori
Greaci na sedista
Dvozonska klima
Kolata e stegnata nema da tropne...
075699036 Zlatko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075699036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам