1 / 7
Velosiped Kastle Made in Austria
По Договор
19.02.2023 19:52

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Се продава велосипед Kaestle Degree 2.7 Made in Austria:
Гуми: Нови 26 Byox (со нови калници)
Рам: XL или 20инчи (од 175см до 185см)
Пренос: 3x7 Altus
Кочници: Vuelta со нови гумици
Велосипедот е 100% исправен и сервисиран во Бајк Стоп Струмица, може да се види и проба во секое време ул. Јанко Цветинов бр.9

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Александар
Јанко Цветинов бр. 9
Потврден огласувач
075211155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам