1 / 2
Опрема за фризерско студио и полици
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.02.2023 11:13

Виница / Виница

Продажба на апарати и мебел за опремување на фризерски салон. Огледала со најразлични димензии, полици, столови... Контактирајте ме за детални информации. Цена по договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Се продава од:

nevenka
Потврден огласувач
078258068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам