1 / 6
Garmin Fenix Chronos Titanium pameten sportski casovnik
240 €
24.03.2023 11:16

Кичево

Prodavam Garmin Chronos Titanium premium sportski casovnik na Garmin. Casovnikot e koristen i ima sitni grepki od koristenje na bezelot, stakloto e cisto bez ostetuvanja. Casovnikot e ispraven, site funkcii se vo red, baterija drzi okolu 3-4 dena so normalna rabota na GPS-ot. Odi so polnac i metalno remce.
Bez zameni.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Seiko
Потврден огласувач
075578706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам