1 / 5
Novi maski cizmi kozni poluvisoki br.45
2.000 МКД
31.03.2023 14:21

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

45

Боја:

Црна

Novi maski cizmi kozni poluvisoki br.45
So specijalna krpa (kutijata ja nemam)
Udobni topli kvalitetni
2 pati obleceni mali mi se nosam 46..
Doneseni podarok od Hrvatska Galko brend
Okolu cenata korekcii na lice mesto
076 330 007

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

ACE
Потврден огласувач
076330007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам