1 / 4
JBL Stage 2 Zvucnici za kola
10 €
Цената е фиксна
07.01.2023 13:23

Гази Баба / Скопје

Продавам JBL Stage 2 звучници за Голф 3,4,5,6,7.
Звучниците не се за приклучување на појачало,само за на радио.Обично стојат кај шалт таблата. Малку користени.Контакт преку вибер на телефон:071 378 550.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Македон
Потврден огласувач
071378550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам