1 / 10
TERMOSTAT TERMOSTATI ZA INKUBATOR INKUBATORI
599 МКД
04.02.2023 08:59

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

NOVI TERMOSTATI ZA INKUBATORI SO STC VODOOTPORNA SONDA I HISTEREZA 0,1C STO SE ODLICNI ZA INKUBATORI I DR.NAMENI

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам