1 / 4
Gorilnik brener na nafta
12.000 МКД
Денес 13:35

Кисела Вода / Скопје

Koeisten samo dve sezoni,ispraven kvaliteten brend ,komplet so termostati i priklucoci.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Mасло/дизел за греење

Се продава од:

Sase
Потврден огласувач
070710371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам