1 / 6
LADA 112
29.111.987 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 20:52

Штип / Штип

Марка:

Lada

Модел:

112

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

33 kw / 45 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Lada 112 benzi plin
Novi Gumi
Nov Akulumator
Nova set lamela korpa
Novi svekici
Ujle filtre
Fale samo reg.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sinisa
Потврден огласувач
70210730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам