1 / 7
Se prodava stan
53.000 €
22.01.2023 13:00

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

56 m²

Греење:

Друго

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

Cair

Se prodava stan
Lokacia: Cair

Shitet Banesa
Lokacioni: Cair

Whatsapp/Viber: +4799422320
Kontakt Tel: 070 245 104

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

World
Потврден огласувач
070245104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам