1 / 9
golf 7 1.6 tdi full kasko super stanje
13.000 €
17.03.2023 13:00

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Објавени: јан. 07 2023 05:12 Моментално гледате: 3
Golf-VII-1-6-TDI-SPORTLINE-во-ТОП-СОСТОЈБА--ФУЛ-КАСКО
Golf VII 1.6 TDI SPORTLINE во ТОП СОСТОЈБА, ФУЛ КАСКО
13500ЕУР MOZE ZAMENA ZA ATV MOTOR ILI POMALO VOZILO SO VASA DOPLATA
Година: 2013 Менувач: Рачен Километража: 300 000 - 349 999 Гориво: Нафта / Дизел Регистрација: Македонска Вид на оглас:Се продава Огласено од: Физичко лице Локација:Брвеница, Тетово Боја:Бела Марка:VW Volkswagen Модел:Golf
Супер сочуван Golf VII, регистриран до 06/23 со зелен картон и фул каско осигурување, одржуван во овлажтен VW сервис (Centrum.co-Tетово) со фул сервисна историја, може да се провери во било кој сервис центар, километража 317.000км, од опрема содржи:
-Bi Xenon светла, светла за кривини, лед дневни светла.
-Адаптиван темпомат(самозапирање и самоубрзување)
-Самозапирање при опасни ситуации (до 50/KMH), лимитирање на подесена брзина.
-Магленки
-Автоматски надворешни ретровизори на склапување со грејачи.
-Внатрешен ретровизор со автоматско затемнување.
-Брисачи со сензори за дожд.
-Сензори за паркирање напред и назад со графички и звучен приказ на дисплејот.
-STAR-STOP систем.
-Гласовни команди на воланот.
-Bluetooth, USB, AUX конекција.
-Прегратка со мал фрижидер.
-Систем за препознавање на притисок на гумите.
-Спортска седишта ( кожа, штоф) со масажа и со греење.
-Велика навигација (Discover Pro) + појачала
-Оригинал Италијански фелни OZ racing (225/45/17).

Ве молам само сериозни повици. 071466322

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

golf
Потврден огласувач
071466322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам