1 / 5
Peugeot 407CC Per Pjes Za Deloj
1 €
03.03.2023 10:53

Струга / Струга

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Per Pjes
Za Deloj

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valmir
Потврден огласувач
071220082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам