1 / 4
Set bormasina bateriski black decker
75 €
07.01.2023 18:55

Струга / Струга

Original blek deker bateriski masina koja se kombinira i odma se stvarat vo busilica, ubodna pila, shmirgla. Moze i zamena za nesto drugo.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам