1 / 2
СЕ ПРОДАВА 1900m2 ПЛАЦ + 300m2 (РМ) Визбегово до Макпетрол
135 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2023 16:19

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

1900 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

2200 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2023

Година на реновирање:

2023

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Визбегово

СЕ ПРОДАВА 1900 М2 ПЛАЦ ПЛУС 300 М2 РМ. ЗЕМЈИШТЕТО Е СО ГРАДЕЖЕН КАРАКТЕР. СКОПЈЕ - ВИЗБЕГOBO (ОПШТИНА БУТЕЛ)

Земјиштето ги има сите потребни документи. Се наоѓа во центарот на Визбегobo на одлична локација за станбено и деловен простор со пристап до главните патишта од двете страни.
Има водовод, струја, канализација и улично осветлување.
Земјиштето се продава комплет, не поделено на парцели.
Цената не е фиксна ! Може Замена до 50k€

За повеќе инфо контактирајте не на: 075 666 730
——————————————————————
SHITET 1900 M2 TOKË PLUS 300 M2 RM. TOKA ËSHTË ME KARAKTER NDËRTIMOR. SHKUP - VIZBEG (KOMUNA E BUTELIT)

Toka posedon të gjitha dokumentet e duhura. Gjindet në qendër të Vizbegut në lokacion të shkëlqyer për banim dhe biznes me qasje në rrugët kryesore nga të dy anët.
Ka ujësjellës, rrymë, kanalizim dhe ndriçim rrugorë.
Toka shitet komplet, nuk ndahet në parcella.
Çmimi nuk është fiks ! Ndrim deri më 50k€

Për më shum info na kontaktoni në: 075 666 730

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Fashion Dresses
Потврден огласувач
075666730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам