1 / 5
Огледала за фризерско студио
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.02.2023 11:13

Виница / Виница

Огледала со најразлични димензии за фризерско студио.
Најголемото е со должина 250цм и висина 140цм.
Огледалата се во одлична состојба.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Се продава од:

nevenka
Потврден огласувач
078258068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам