1 / 8
Se izdava dvosoben stan pozadi hotel Milenium
220 €
25.02.2023 21:49

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Partizanska, Ohridati

Izdavam dvosoben stan pozadi hotel Milenium, na 50 m do kej. Stanot ima dnevna, spalna, kujna (posebna prostorija), kupatilo, terasa, besplaten parking pred zgrada. Vo site prostorii se vleguva od hodnik, dnevnata i spalnata imaat izlez na ista terasa. Stanot e renoviran vo 2021 god, opremen so klima, nova masina za perenje, novi kujnski aparati, plakar so lizgacki vrati, kabelska tv, wi-fi.
Dostapen za mesecno iznajmuvanje od Jan-Juni 2023, 220 e + smetki.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Kristina
Потврден огласувач
071380303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам