1 / 12
Seat Leon 1.4 TSI 125KS 2008 god NEUVEZEN...
6.000 €
26.05.2023 10:56

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e so pominati 139.000 kilometri...prva farba....vtor sopstvenik...napraven golem servis na 134,000.km...gumi zimski,Michelin...komplet site plocki za kocenje...cuvana odrzavana po site propisi...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
076355666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам