1 / 1
Судски преводи 072562828
1 €
08.01.2023 12:47

Скопје Центар / Скопје

Ние сме тим од искусни експерти преведувачи/толкувачи со познавање на стручна терминологија во сите области.
Нашиот пристап кон проектите е методолошки и ги содржи следните чекори:
- Брза анализа на структурата на материјалот за превод
- Одредување рок за испорака на преведениот материјал
- Материјалот се преведува и проверува истовремено од двајца преведувачи што придонесува за уточнување на контекстот на термините во содржината на материјалот.
- Преведениот материјал повторно се чита, доколку има потреба се вршат корекции и истиот потоа се заверува и испорачува во предвидениот рок до клиентот.
Гаранција за квалитет!

КОНТАКТ : 072 56 28 28

tags: sudski preveduvac ; sudski prevodi ; preveduvac skopje ; судски преводи ; biro za prevodi ;

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

Transhausa
Потврден огласувач
072562828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам