1 / 10
Skoda Felicia
800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.01.2023 14:53

Демир Хисар

Марка:

Skoda

Модел:

Felicia

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava odrzuvana skoda felicia, smenata dekla, plocki, benziska pumpa ... so komplet plinski ured (ne e montiran)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070309158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам