1 / 1
Simano
180 €
Цената не е фиксна
15.01.2023 07:23

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

M

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078702217
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам