1 / 5
Se Prodava ACER V3-772G vo odlicna sostojba
18.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2023 23:04

Карпош / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Se prodava ACER laptop so solidni performansi i super socuvan (bez nikakvi grebanici i ostetuvanja)
-Procesor: i7 - 4702 MQ
-Graficka: NVIDIA GeForce GT 750M (4GB)
-RAM 16GB DDR 3 (fabricki 8gb + 8 nadogradeno)
-HDD 1TB + 256GB SSD

Baterijata ne drzi...
Moze zamena samo za podobar laptop so moja doplata

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Viktor
Потврден огласувач
075591314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам