1 / 3
Се продават половни костуми
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
19.03.2023 22:21

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Костуми

Големина:

52

Боја:

Темно сива

Костумите се со димензија 52.. Треба да се однесат на хемиско.. По состав се од природни материјали.. Купеби се по цена од 8000 до 12000 Ден..

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Maja
ul Bagdadska 26/15
Потврден огласувач
077552260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам