1 / 3
Lada niva
По Договор
26.03.2023 17:35

Битола / Битола

Марка:

Lada

Модел:

Niva

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Ladata e vo odlicna sostojba so karburator ne e registrirana so atestiran plinski ured

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
070994449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам