1 / 10
Se prodava Opel Astra 2006 1.9 CDTI
2.500 €
08.01.2023 22:11

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava opel Astra 1.9CDTI 2006
Za povjeke informaci javete se na ovoj broj : 070-335-993
070-335-993
Ne Registrirana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nevzat
Потврден огласувач
071221814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам