1 / 12
WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 - Salonski Model
7.900 €
Цената не е фиксна
16.03.2023 13:22

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010
SALONSKI MODEL / (Poglednete go videoto podolu)
SO FABRICKI NALEPNICI NA KOMANDNA TABLA
(REDOVNO SERVISIRAN - Posleden Servis pred 1000 KM)
- REGISTRIRAN DO 01.02.2024
- NOVI GUMI (VOZENI cca 1000 km)
NAJNOVIOT 2.0 BLUEMOTION MOTOR So potrosuvacka
pri kombinirano vozenje 4.5 l
Bez vlozuvanje vo narednite 40 - 50 000

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
070352745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам