KARPOS 3 se prodavaat dve garazi
15.000 €
10.01.2023 10:00

Карпош / Скопје

Квадратура:

25 m²

KARPOS 3 se prodavaat dve garazi po 12.5m2.
Cena 15.000€ za dvete
Tel. 070 343 593

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

CENTO sproti pazarce 106m2 prizemje

70000 €

KAPISTEC kaj Beverli 4-soben 92m2

155000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам