1 / 4
Zenska moderna zimska bordo jakna
1.200 МКД
03.04.2023 09:56

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

M

Боја:

Бордо црвена

Prodavam zenska moderna topla kratka bordo jakna .Velicina M. Evtino..

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

blasko
Потврден огласувач
070538608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам