1 / 5
OPEL CORSA 1.3 ecoflex
По Договор
14.03.2023 16:35

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo extra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Avto plac
Потврден огласувач
071262616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам