1 / 7
Stan vo Cair
1 €
01.06.2023 15:39

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

78 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

arhiepiskop dositej

Se prodava 78m2 stan so 2 spalni trpezarija i kujna

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

dilaver
skopje cair
Потврден огласувач
071693969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам