1 / 11
Opel vektra 2.2 GTS fabrika
4.200 €
Денес 16:53

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel vektra 2.2 gts benzin
Proizvedeno 2007g
Donesena od shvajcarija so servisna kniska
Sega napraven servis
Gumi novi krcka m+s
Motor ecotec

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

combe
Потврден огласувач
078227727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам