1 / 4
Cair 110m2 cetvorosoben - se prodava 90.000 eu
90.000 €
Цената е фиксна
09.01.2023 13:30

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Cair

Agencija za nedviznosti prodava cetvorosoben komforen stan vo Cair 110 m2, pozadi ambulantata, na 4 kat/5, bez lift i bez parno. Raspolaga so 3 komotni spalni sobi, dnevna soba, kujna so trpezarija, 3 terasi, banja i ostava.
STANOT NE E RENOVIRAN! Vednas vseliv, cist imoten list.
Cena 90.000 eu...075/201-108

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

sofija
Потврден огласувач
075/201-108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам