1 / 1
Кревет
3.000 МКД
11.05.2023 21:11

Аеродром / Скопје

Се продава сочуван единечен кревет на Симпо со димензии 100×200

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Марина
Потврден огласувач
075866870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам