1 / 4
Шевролет матиз.
1.100 €
1.200 €
24.03.2023 18:48

Кичево

Марка:

Chevrolet

Модел:

Matiz

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

42 kw / 57 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребраст со водна пумпа. зимски гуми.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
078332923
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам