1 / 2
Plac
8 €
Цената не е фиксна
10 €
20.03.2023 11:05

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava Plac vo kravari
075 244 599
070 269 029

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
075244599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам