1 / 11
SECENJE RUSENJE KRSENJE BETON 070483719
1 €
14.03.2023 18:20

Кисела Вода / Скопје

rusenje krsenje so hilti sekakov armiran i nearmiran beton. secenje so pila sekakov armiran beton. probivanje razni otvori za vrata prozor lift skali. rusenje demoliranje kompletno vo stanovi i kuki. po potreba go otstranuvame i sutot. navremeno izvrsuvamje na rabotite so dilgogodisno iskustvo. info 070483719. nedjo

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

nedjo
Потврден огласувач
070483719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам