1-ВИ СПРАТ ОД КУЌА ВО СТРОГ ЦЕНТРА
147.000 €
15.03.2023 11:45

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

85 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

103 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

ПРОДАВАМ 1-ВИ СПРАТ ОД ДВОСПРАТНА ,ОДРЖАНА КУЌА, ВО СТРОГ ЦЕНТРА НА 10М ОД ШИРОК СОКАК, СПРАТ 85 М2, ВИЗБА 68М2, ДВОР 103 М2, ПЕРАЛНА ЅИДАНА 13 М2, СО ПОСЕБНА ЕЛЕКТРИЧНА И ВОДОВОДНА МРЕЖА, СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ. КУЌАТА Е ОДРЖАНА СО ПАРКЕТ. МОЖИ И ЗАМЕНА СО СТАН ОД 50 М2 СО ДОПЛАТА (ОД ЦЕНТАР НАГОРЕ).
ЦЕНА:147000 ЕВРА НЕ Е ФИКСНА

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

SIGUREN DOM
Leninova bb
Потврден огласувач
076441335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам