1 / 2
Digitalen Aparat
1 €
04.03.2023 17:57

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

6,1-8 Мегапиксели

Марка:

Останато

Mnogu ubavi sliki vadi

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Ljupka
Потврден огласувач
078220124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам